Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR Empty
MesajKonu: Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR   Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 12:28 pm

Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program. İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş.

Buradan
https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Internet Download Manager 6.05 Build 3 Final TR - x86
» Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final + 5 İlac
» Internet Download Manager 5.18 Build 8 Retail
» Zentimo xStorage Manager 1.2.1.1125 Final TR
» WinRAR 4.00 - Final