Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg Empty
MesajKonu: Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg   Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 10:39 pm

Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg 746c1

ChrisTV Online TV ile birçok TV kanalını internetten canlı olarak izleyebilirsiniz ve radyo istasyonlarından müzik dinleyebilirsiniz. TV izlemeyi ve radyo dinlemeyi seviyor musunuz? İnternet bağlantınız da var mı? ChrisTV Online tam size göre! 800’den fazla TV kanalını ve 600’den fazla radyo istasyonunu birkaç tıklama ile canlı olarak masaüstünüze getirecek bu programda, 100’den fazla ülkenin TV kanalını ve radyo istasyonunu takip edebilirsiniz. Ayrıca ekran kartınıza da ihtiyacınız yok; sadece bilgisayar ve internet bağlantısı yeterli…

Programda bir kanal açmaya çalıştığınızda programı satın almanıza yönelik bir reklam çıkacak. Görüntü kaydetme özelliğinin maksimum 10 dakika ile sınırlandırılması da programın ücretsiz sürümündeki kısıtlamalardan birisi.

Bu sürümdeki yenilikler:

* 25’den fazla TV kanalı
* İzlenilen görüntüyü kaydedebilme
* Desteklenen yeni diller eklendi
* Microsoft Vista/7 uyumu geliştirildi
* Önceki sürümde olan hatalar düzeltildi
* Çoklu dil arayüzü eklendi: İngilizce, Almanca, Hollandaca, İspanyolca, Romanca.

Online TV İzleyin – İzlediğinizi Kaydedin |ChrisTV Online Prg Okey

Kod:
http://hotfile.com/dl/111151302/0eb6a3e/Ctv.rar.html

https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Belgeleri Online pdf ye Çevirin
» Güzel bir online e-kitap indirme sitesi