Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

YÜREĞİMDESİN...

YazarMesaj
Sükut
üye
Sükut

YÜREĞİMDESİN... Empty
MesajKonu: YÜREĞİMDESİN...   YÜREĞİMDESİN... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 3:45 pm

Her sabah uyanıyorum... Seni düşünmeyeceğim bugün diyorum... Bana acıveriyor... yaşadıklarımız ve yaşayamadıklarımız... biliyorum sen hep beni suçluyorsun... yada suçlamıştın... artık hiç düşünmüyorsun beni.. sorgulamıyorsun da... çok güçlüsün çünkü.. bunada hayranım aslında... benim beceremediğim bişey bu... sen gibi kolay kenara atamıyorum duygularımı.. sadece atmış gibi davranıyorum... yaralarım sanki kabuk bağlamış gibi... ama biri bir dokunsa... o yara hala açık... bilecekler... görecekler... ve ben korkuyorum... en çok senden... senin benim seni hala sevdiğimi bilmenden... bu sevgi mi acaba diye kaç kez sorguladım.. bitsin isterken şimdi neden bu acı... anlam veremiyorum... sorgudan uzaklaşıyorum... düşünmemeye çalışıyorum... ama çalan bir şarkıda... okuduğum bir şiirde... bir yazıda.. sen geliyorsun aklıma... aslında en doğrusu ayrılıktı bize dair... bunu hep söylüyorum kendime... ayakta duruyorsam hala... sevginden yıkılmamışsam... tek sebebi bu doğruya olan inancım işte... olmayacak bir sevdaydı bu... sevdamıydı? kafam karıştı gene.. neden yapıyorum bunu kendime... susmalıyım...düşünmemeliyim...hatırlamamalıyım...ağlamamalıyım...gülüp geçmeliyim...zamana bırakmalıyım...unutmalıyım...

YÜREĞİMDESİN...
1 sayfadaki 1 sayfası