Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Bir Çift Yürek

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Bir Çift Yürek Empty
MesajKonu: Bir Çift Yürek   Bir Çift Yürek Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:51 pm

BİR ÇİFT YÜREK
Marlo MORAGON
Amerkalı bir kadının Avustralya'da yaşadığı ruhsal yolculuğun öyküsüdür. Göçebe kültüründen Aborjinler eşliğinde kabilenin kendilerini adlandırdıkları şekliyle, "Geçek İnsanlar"la birlikte dört ay boyunca çölün çorak coğrafyasındaki bitkiler ve hayvanlarla uyum içinde yaşamayı öğrenir. Olağandışı insanlardan oluşan bu toplulukla birlikte yaptığı bu yolculukta Morgan, bu insanların 50.000 yıllık kültürlerinin felsefesi ve bilgeliğiyle tanışır. Macersının ilk gününde itibaren bu çetin yolculuğun zorluklarıyla mücadele etmek zorunda kalır. Dayanıklılığının hergün sınandığı bu zorlu yolcukta karşılaştığı her zorlukla birlikte ruhu da değişime uğrar. Aborjinler onu, büyük bir alçakgönüllülükle kendilerinden biri olarak kabul eder ve onun şefkat dolu öğretmenleri olurlar.

https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

Bir Çift Yürek
1 sayfadaki 1 sayfası