Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Underground Otopark - Küçük İskender

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Underground Otopark - Küçük İskender Empty
MesajKonu: Underground Otopark - Küçük İskender   Underground Otopark - Küçük İskender Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:15 pm

Her şeyi açıklamanın, farklı olduğunu itiraf etmenin ve böylece isyanı belgelemenin zamanı geldiğinde ihtiyaç duyacağımız şey cesaret, ironi ve dürüstlük olacaktır. O zaman aşağılara doğru inip park edeceğiz. Orası sığınağımız mıdır, yuvamız mı, yoksa tek kişilik hücremiz mi? Önce sahne inşa edilsin; sonra karar veririz trajedi mi, komedi mi sahneleyeceğimize. "Bazı dualar hilelidir. Bazı tanrılar başkalarının aşklarından çalıntıdır." Böyle çıkartmalar yapıştırmalı arabanın arkasına. Bütün tehlikeli kelimelerin garajında, birbirimize söyleyeceğimiz sert sözlerimizle bahtiyarız artık.

Geceleri okumaktan özenle uzak durunuz.
https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antivirüsnüz icin kücük bir test