Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı)

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı) Empty
MesajKonu: Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı)   Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:53 pm

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı) GetDataRecoverMyFilesv3986081

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı) Recovermyfiles44yt

Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir programdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.

Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.

Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer

İçinde seriali var.

Kolay gelsin

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı) 10downloadfe6

Alfate'ye Teşekkürler
https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

Recover My Files v3.98 Build 6408 (En İyi veri kurtarma Programı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final + 5 İlac
» Bilmişin Bilim Evi-Türkçe (Çocuklar İçin Eğitim Programı)
» Internet Download Manager 5.18 Build 8 Retail
» Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR
» Internet Download Manager 6.05 Build 3 Final TR - x86