Sessizce Bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sessizce Bekliyorum

Sessizce Bekliyorum...İnsanı, Bir zerre Umut Yaşatırmış...Biliyorum...Umudu Ümid Ederek Yaşıyorum...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Sesiz Fm  
Sessiz Fm Yayında Dinlemek için tıklayın  Sessiz Fm  Yayında Dinlemek için tıklayın

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 ( 2000 Gün lisanslı - Yeni İlaçlı )

YazarMesaj
sessizcebekliyorum
Yönetici
Yönetici
sessizcebekliyorum

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 ( 2000 Gün lisanslı - Yeni İlaçlı )  Empty
MesajKonu: Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 ( 2000 Gün lisanslı - Yeni İlaçlı )    Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 ( 2000 Gün lisanslı - Yeni İlaçlı )  Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 9:36 am

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 ( 2000 Gün lisanslı - Yeni İlaçlı )  85931
Kaspersky Internet Security 2011 sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları ve laptopları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar:

Geliştirildi: Risk- tabanlı Uygulama Kontrol sayesinde sistem kaynaklarına erişim hakkını ve hassas bilgilere Internetten erişim hakkını denetler.
Yeni: Sistem İzleyicisi – Sezgisel-tabanlı olarak şüpheli programları izler, analiz eder, kaydeder ve engeller.
Geliştirildi: Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim
Geliştirildi: Kurtarma CD’si.
Yeni: Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirimiçi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır.
Geliştirildi: Geliştirilmiş zararlı yazılımdan koruma teknolojisi ile etkilenmiş PC’lerin temizlenmesine yardımcı olur
Yeni: Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.
Yeni: Güvenli gezinme teknolojisi kullanıcıya bir kaynağın güvenilirlik durumu konusunda bilgi verir ve şüpheli sitelere erişimi engeller.

Buradan
https://sessizcebekliyorum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Need For Speed Porsche 2000 (Full ISO/PC/2000
» Gülmek isteyenlere yeni itiraflar :)
» Agzıyla içemeyenler için özel geliştirildi. (yeni RAkı)
» internet çözümü
» Internet Download Manager 6.05 Build 8 Final TR